kancelariaszafranski@wp.pl
784 485 476

O mnie

Adwokat Paweł Szafrański

działa na rynku usług prawniczych od 2011 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Aplikację adwokacką odbył w Kujawsko-Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Toruniu. W trakcie przygotowywania do wykonywania zawodu adwokata współpracował z licznymi kancelariami adwokackimi m.in. z Warszawy, Gdańska, Krakowa , Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy i Płocka.

W swojej pracy kieruje się przede wszystkim interesem klienta, szukając przy tym najlepszego rozwiązania. W obrębie zainteresowań adwokata Pawła Szafrańskiego znajduje się przede wszystkim szeroko rozumiane prawo karneKancelaria służy wsparciem na każdym etapie postępowania, począwszy od postępowania przygotowawczego do postępowania kasacyjnego włącznie, a także w postępowaniu karnym wykonawczym.

Adwokat Paweł Szafrański prowadzi także sprawy cywilne w tym sprawy rozwodowe, o odszkodowania, o alimenty, sprawy spadkowe, sprawy o podział majątku, o zniesienie współwłasności, o zasiedzenie, sprawy między rodzicami a dziećmi, sprawy o ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej.

O mnie
4 (79.58%) 192 votes